Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 300,00 zł.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

FOLIA STRETCH - najlepszy sposób do zabezpieczenia Twoich przesyłek.

Nasza folia stretch to produkt, wysokiej jakości który dla Twoich potrzeb zapewni Ci stuprocentowe bezpieczeństwo między innymi w magazynowaniu, w transporcie różnego rodzaju produktów, oraz zabezpieczeniu wielu towarów. Folia stretch z naszej ofert to folia do ręcznego owijania towarów, dzięki jej mocnym właściwością folia stretch z łatwością poradzi sobie z pakowaniem i owijaniem Twoich przesyłek oraz zabezpieczeniem wszystkich przedmiotów które chcesz zabezpieczyć, łącznie z tymi o nietypowych kształtach i indywidualnych potrzebach. Oferta naszej folii przewiduje wszystkie Twoje potrzeby!

Folia stretch ręczna – do czego ją zastosować?

Idealnie sprawdzi się podczas magazynowania czy też transportu przewozu przesyłek palet. Kleistość folii pozwala na ciasne owinięcie towaru, przez co nawet podczas niesprzyjających warunków transportowych przesyłka zachowa stabilność. Tym samym minimalizujesz ryzyko rozsypania się produktów lub ich zsunięcia się z palety. Folia stretch co bardzo ważne zabezpiecza i chroni Twoje towary, produkty czy też przesyłki przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg, kurz, zabrudzenia. Owinięte w nią paczki są mniej narażone na kradzież. Dużą zaletą folii strecz jest łatwość jej użytkowania. Nie potrzebujesz do niej dodatkowej taśmy klejącej do zabezpieczenia paczki, ponieważ folia jest po jednej stronie pokryta klejem. Folią stretch używana jest bardzo często do łączenia paczek w jedną przesyłkę. Nasze folie stretch są foliami o najlepszej jakości.

Jaki kolor folii stretch wybrać?

  • folię stretch czarną - która jest folią kryjącą, jeżeli chcesz aby zawartość Twoich przesyłek czy produktów były niewidoczne.
  • folię stretch transparętną - bezbarwną jeżeli zależy Ci na tym, aby widzieć co jest zapakowane pod nią, jej przejrzystość ułatwia odczytywanie etykiet i stanu przesyłki.
  • folię stretch niebieską - jeżeli zależy Ci na tym, aby ułatwić Ci identyfikację co jest zapakowane pod nią a jednocześnie chronić przedmioty.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl