Producenci
Promocje
Torba Papier. Brązowa 18x8x23 cm. 50 szt.
Torba Papier. Brązowa 18x8x23 cm. 50 szt.

99,99 zł

Cena regularna: 105,00 zł

81,29 zł

Cena regularna: 85,37 zł

paczka
Torba Papier. Brązowa18x8x23 cm. 100 szt.
Torba Papier. Brązowa18x8x23 cm. 100 szt.

100,00 zł

Cena regularna: 210,00 zł

81,30 zł

Cena regularna: 170,73 zł

paczka
Torba Papier. Brązowa 18x8x23 cm. 250 szt.
Torba Papier. Brązowa 18x8x23 cm. 250 szt.

520,00 zł

Cena regularna: 523,00 zł

422,76 zł

Cena regularna: 425,20 zł

paczka
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Nasze realizacje

Przez kilkanaście lat działalności naszej firmy wykonaliśmy wiele ciekawych realizacji w zakresie pudełek kartonowych oraz toreb papierowych z logo i nie tylko. Jako producent proponujemy zarówno gotowe wyroby, jak i wykonane na specjalne życzenie, w tym eko opakowania kartonowe i inne na wymiar. Wszystkie etapy realizujemy w naszej firmie – od projektowania, wykonania modelu torby papierowej lub kartonu po uruchomienie produkcji.

Pudełka z kartonu

Wśród naszych realizacji znajdują się wyroby z kartonu powlekanego kredą lub bez powlekania. Powierzchnia kartonowa po zadrukowaniu (np. logo firmy klienta naniesione metodą offsetową) może być laminowana folią błyszczącą, matową lub tzw. soft-touch. Jako producent opakowań kartonowych jesteśmy w stanie zaproponować pudełka eko i nie tylko o dowolnym wymiarze i konstrukcji dostosowanej do wymagań klienta.

Pudełka z tektury falistej lub litej

Wykonujemy również pudełka z logo lub gładkie z tektury. Powierzchnia może być powlekana materiałem typu papier kredowy i dodatkowo pokryta np. folią (błyszczącą, matową lub tzw. soft-touch). Nanoszenie nadruku odbywa się metodą offsetową, sitodrukową, tampodrukową lub techniką nadruku UV. Możemy się pochwalić także eko opakowaniami z brązowej tektury.

Pudełka z polipropylenu

Na nasze realizacje składają się również wyjątkowo wytrzymałe opakowania między innymi dla próbników różnych materiałów. Wykonujemy je z polipropylenu litego lub typu kanalikowego o określonej strukturze (fala, plaster miodu). Jako ich producent na zlecenie klientów nanosimy na pudełka logo, napis czy grafikę — zazwyczaj metodą bezpośredniego nadruku UV lub laminowania wcześniej zadrukowaną folią.

Torby z dowolnym nadrukiem reklamowym

Z różnego rodzaju papieru z uszlachetnieniem (folia) lub bez, w dowolnych wymiarach oraz z nadrukiem pełnym (całkowite pokrycie treścią) lub punktowym (logo, hasło reklamowe itp.) – to kolejne z eko opakowań producenta Separt. Torby papierowe z nadrukiem – bo o nich mowa – wykonujemy w wersji standardowej (z uchwytem skręcanym lub płaskim) oraz ekskluzywnej (z uchwytem ze sznurka bawełnianego, wzmocnionym dnem i usztywnionym mocowaniem uchwytu). Wśród naszych realizacji znajdują się też papierowe torby laminowane folią matową, błyszczącą lub soft-touch (przypominające w dotyku welur).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl