Producenci
Promocje
Torba Papier. Brązowa 18x8x23 cm. 50 szt.
Torba Papier. Brązowa 18x8x23 cm. 50 szt.

99,99 zł

Cena regularna: 105,00 zł

81,29 zł

Cena regularna: 85,37 zł

paczka
Torba Papier. Brązowa18x8x23 cm. 100 szt.
Torba Papier. Brązowa18x8x23 cm. 100 szt.

100,00 zł

Cena regularna: 210,00 zł

81,30 zł

Cena regularna: 170,73 zł

paczka
Torba Papier. Brązowa 18x8x23 cm. 250 szt.
Torba Papier. Brązowa 18x8x23 cm. 250 szt.

520,00 zł

Cena regularna: 523,00 zł

422,76 zł

Cena regularna: 425,20 zł

paczka
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Regulamin newslettera

Podstawowe definicje

  1. Usługa Newslettera jest świadczona drogą elektroniczną przez Separt P. I. Piotrkowicz Spółka Jawna z siedzibą w Markach (dalej „Sprzedawca”). Usługa Newslettera świadczona jest nieodpłatnie na czas nieoznaczony lub do momentu rezygnacji z usługi Newsletter lub też do momentu zakończenia świadczenia usługi Newsletter przez Sprzedawcę, co może nastąpić w dowolnym momencie
  2. Administratorem danych osobowych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO będzie jest Separt P. I. Piotrkowicz Spółka Jawna z siedzibą w Markach, adres: ul. Mała 13, 05-270 Marki, e-mail: sklep@dozapakowania.pl.
  3. Dane przetwarzane są w celu świadczenia usługi Newslettera. Podanie danych (adresu e-mail) jest dobrowolne, ale niezbędne do subskrypcji Newslettera. Korzystającemu z usługi Newslettera przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje na temat administratorem danych osobowych i zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są na https://dozapakowania.pl/RODO.
  4. Świadczenie usługi Newslettera polega na cyklicznym przesyłaniu środkami komunikacji (email) elektronicznej wiadomości motoryzacyjnych oraz informacji handlowych Sprzedawcy, w szczególności dotyczących oferty Sprzedawcy, nowości lub akcji promocyjnych.
  5. Usługa świadczona jest dla osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie Newslettera podając adres email w formularzu zapisu do usługi Newslettera, dostępnym na stronie https://dozapakowania.pl. Usługa Newslettera świadczona jest nieodpłatnie.
  6. Subskrypcja usługi Newslettera rozpoczyna się z chwilą przesłania Sprzedawcy adresu email w formularzu zapisu do usługi. Przed zamówieniem usługi Newslettera należy uważnie zapoznać się treścią niniejszego Regulaminu.
  7. Subskrypcja usługi Newslettera może być w każdym momencie anulowana bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów poprzez kliknięcie w link rezygnacyjny dołączany zawarty w każdym Newsletterze albo poprzez bezpośredni kontakt ze Sprzedawcą na adres.
  8. Żądanie zaprzestania wysyłania Newslettera zostaje niezwłocznie potwierdzone przez Sprzedawcę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej podany przy zamówieniu usługi Newslettera.
  9. Reklamacje dotyczące usługi Newsletter można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@dozapakowania.pl lub pisemnie na adres Separt P. I. Piotrkowicz Spółka Jawna, ul. Mała 13, 05-270 Marki. Reklamacja powinna zawierać w szczególności: opis sprawy, której dotyczy reklamacja, adres poczty elektronicznej (e-mail) podany podczas rejestracji dotyczącej usługi Newsletter oraz adres poczty elektronicznej (e-mail) lub adres tradycyjny do korespondencji, na który ma zostać wysłana odpowiedź na reklamację. Rozpatrzenie reklamacji oraz udzielnie odpowiedzi o sposobie jej rozpatrzenia nastąpi w terminie czternastu dni od daty otrzymania zgłoszenia przez Sprzedawcę. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Użytkownik zostanie poinformowany zgodnie z danymi wskazanymi w reklamacji.

Niniejszy Regulamin dostępny jest nieodpłatnie na stronie https://dozapakowania.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl